In de aanloop naar de Finale: Keepster Anne de Boer

Met de selectie nemen we jullie de komende weken mee in onze voorbereiding op de finale. Elke dag komt een ander teamlid aan de beurt, vandaag onze andere keepster en Papendalgangster Anne de Boer. Wij wensen jullie veel leesplezier in de aanloop naar de finale!

DE FINALE – Anne aan het woord

Van degradatie handbal naar de finale om het landskampioenschap

Als 12-jarige meisje ben ik overgekomen van mijn dorpsvereniging Meteoor naar Juro Unirek/VZV om een stapje hoger op te gaan met de handbal, hierna is het allemaal vrij snel gegaan; tot mijn 14e heb ik in de jeugdteams bij VZV gekeept en op mijn 15e ben ik overgegaan naar de damesselectie, heb ik mijn debuut mogen maken in dames 1 en ben ik begonnen op de handbalacademie. Allemaal dingen waar je als klein meisje alleen maar van durft te dromen.

In mijn eerste seizoen in de damesselectie speelde ik in dames 2 en mocht ik afwisselend af en toe meedoen met dames 1. In de nacompetitie ben ik toen volledig in dames 1 gaan spelen, alleen kwam VZV helaas terecht in de degradatiepoule. Gelukkig was er een enorme vechtlust in het team en zijn we uiteindelijk bovenaan geëindigd in de degradatiepoule, waardoor handhaving in de eredivisie gelukkig nooit in gevaar kwam.

Vorig seizoen was mijn 2e seizoen in de damesselectie en ben ik volledig in dames 1 gaan spelen. We hadden geleerd van vorig seizoen want we verraste en klommen steeds meer richting de top. Na een erg goede nacompetitie, hebben we uiteindelijk een hele mooie 3e plek bereikt, waardoor ik in dit seizoen mijn Europacup debuut heb kunnen maken, nog een meisjesdroom die uitgekomen is. Na deze mooie 3e plek in de Eredivisie, was het doel voor dit seizoen duidelijk; We willen een finale halen. Door hard te blijven werken en er in te blijven geloven is dit ons gelukt!

Voor mij persoonlijk is dit nog een meisjesdroom die uitkomt (ook al ben ik nog steeds de jongste uit het team:), strijden om de schaal, samen met deze mooie groep meiden en de geweldige mensen rondom de club. Ik kan niet wachten om samen met onze supporters deze uitdaging aan te gaan.

Deel dit bericht

Scroll naar boven