Met de selectie nemen we jullie de komende weken mee in onze voorbereiding op de finale. Elke dag komt een ander teamlid aan de beurt, vandaag is Nomi aan de beurt. Wij wensen jullie veel leesplezier in de aanloop naar de finale!
DE FINALE – Nomi aan het woord
Wat komt er een ontzettend gave periode aan!
Toen ik vorig jaar rond deze tijd voor de eerste keer ging meetrainen bij dit team, wist ik het gelijk zeker: in dit team en bij deze club wil ik volgend seizoen handballen. Ik werd tijdens die ene training erg goed opgevangen door de meiden en de staf en dit gaf mij het vertrouwen om de stap te maken en om 3 uur van huis vandaan te gaan spelen. Van deze keuze heb ik gelukkig tot op heden geen spijt, want wat hebben wij als team samen al veel meegemaakt. We hebben hele goede wedstrijden gespeeld en helaas ook een aantal mindere, we hebben mooie momenten gedeeld maar soms ook momenten met teleurstellingen en tranen. Uiteindelijk was het dit allemaal waard, want al deze momenten hebben ons gebracht naar de plek waar we nu staan: de finale!!
Voordat we deze finale wedstrijden kunnen gaan spelen, moeten we eerst nog de laatste nacompetitiewedstrijd afronden. En dat tegen niemand minder dan mijn oude club V&L. Waar de selectie vandaag zes uur in de bus moet zitten om deze wedstrijd te spelen, heb ik vandaag het geluk dat ik maar twintig minuutjes er vandaan woon. Bovendien hebben we uit bij V&L nog iets recht te zetten, aangezien we hier vorige keer verloren hebben. Voor vanavond is het belangrijk dat we een goede wedstrijd neerzetten en zo met een goed gevoel de finales in kunnen gaan!
Volgende week zondag, 11 mei, is het dan eindelijk zo ver: de eerste finale. Deze wordt in de Bloesem bij SEW gespeeld en stiekem hoop ik dat een groot deel van de tribune rood kleurt. Wij hebben namelijk als team al vaker meegemaakt hoe fijn het is als de hele club en supporters achter ons staan en ons zo naar de winst juichen. Ik verwacht dat het een echte derby wordt met de daarbij behorende spanning, maar bovenal denk ik dat het een hele mooie eerste finale wordt.
Hopelijk zien we jullie allemaal daar of anders de week erna bij ons thuis in ‘t Veld!